Jiří Skalický

DOKTOR | OBČAN | POLITIK

slideone.jpg

Pardubický Dostihový klub otevírá novou sezonu

Cena Dostihového klubu1 foto J. DvořákDostihový klub je už od roku 1994 nedílnou součástí života pardubického dostihového závodiště. Před dvaadvaceti lety vznikl jako společenství příznivců a podporovatelů dostihů v Pardubicích a svou původní myšlenku si uchoval dodnes. Jaké jsou plány na letošní sezonu, o tom jednalo v pondělí 23. března prezidium klubu.

Prezidium Dostihového klubu se zabývalo především přípravou na letošní sezonu a řešilo plán akcí, které pro své členy zrealizuje. „Cílem Dostihového klubu je podpora závodiště, podpora dostihů, ale i dalších sportovních akcí, které se tu konají. Proto se snažíme prohlubovat spolupráci s pořadatelem těchto akcí Dostihovým spolkem a hledáme cesty, jak nejlépe tradici dostihů v Pardubicích podpořit a rozvíjet,“ říká prezident Dostihového klubu Jiří Skalický s tím, že Dostihový klub a někteří jeho členové mimo jiné osobně finančně přispívají na pořádání dostihů v Pardubicích. „Do klubu zveme i mnoho dalších významných osobností. Chceme jim ukázat krásu pardubického závodiště, nalákat je na úžasnou dostihovou atmosféru a třeba je i přesvědčit, aby se stali partnery závodiště,“ dodává Jiří Skalický.


Mezi členy Dostihového klubu jsou nejen podnikatelé a patrioti Pardubic, ale také celá řada sportovců, politiků i majitelů dostihových koní. Na seznamu členů jsou třeba i hokejový brankář Dominik Hašek nebo čeští žokejové a trenéři Václav Chaloupka a Josef Váňa.

Cena Dostihového klubu1 foto J. Dvořák

Cena Dostihového klubu foto Jiří Dvořák


2018 © Jiří Skalický - DOKTOR - OBČAN - POLITIK