Jiří Skalický

DOKTOR | OBČAN | POLITIK

slideone.jpg

V Bohdanči otevřeli první lázeňskou wellness kliniku

Otevření MWC Lázně Bohdaneč 3Léčíme tělo i duši zároveň, říkají Léčebné lázně Bohdaneč. Za účasti mnoha hostů, včetně dlouhodobého podporovatele lázní, poslance Jiřího Skalického, tu otevřeli novou kliniku. Medical Wellness Clinic propojuje západní medicínu s východními léčebnými postupy a je první svého druhu v českém lázeňském prostředí.

Léčebné lázně Bohdaneč nově nabízejí nejen svým klientům, ale i široké veřejnosti celou řadu alternativních terapií, nových léčebných postupů a netradičních wellness procedur. „Život je dnes velmi stresující, což nám někdy způsobuje takové zdravotní potíže, na které klasická medicína nemusí vždy znát jednoznačnou odpověď,“ říká Ing. Jiří Vitík, statutární ředitel Léčebných lázní Bohdaneč s tím, že lékaři na klinice se kromě fyziologických faktorů zaměřuje také na psychosociální rovinu pacienta.

„Celostní medicína si získává stále větší oblibu nejen u nás, ale i v Evropě. Bohdanečská klinika se zaměřuje na léčbu dlouhodobých zdravotních problémů a kombinuje tradiční léčebné postupu s wellness prvky a alternativními formami medicíny. Jsem přesvědčen, že to je obor, který má před sebou velkou budoucnost,“ komentoval otevření kliniky Jiří Skalický, který byl jedním z čestných hostů, kteří se ujali symbolického přestřižení pásky.

Postupy Wellness Medical Clinic jsou vhodné k podpoře léčby pohybového aparátu, kožních problémů, autoimunitních poruch, ale například i k podpoře hubnutí. Alternativní terapie zahrnují například celostní solná koupel v minerální vodě s briliantem.

Otevření MWC Lázně Bohdaneč 1

Otevření MWC Lázně Bohdaneč 2

Otevření MWC Lázně Bohdaneč 4


2018 © Jiří Skalický - DOKTOR - OBČAN - POLITIK