Jiří Skalický

DOKTOR | OBČAN | POLITIK

slideone.jpg

Pálkaři vybrali 55 tisíc korun pro Klokánek

V sobotu 21. června Pardubice hostily už šestý ročník charitativního turnaje Pardubická pálka. Záštitu nad dobročinnou akcí převzal mimo jiné i poslanec Parlamentu ČR Jiří Skalický, který se stal i jedním z největších sponzorů turnaje. V dražbě zakoupil fotografii za 3 500 korun.
„Turnaj v pálce podporuji už několik let. Je to dobrý projekt s bohulibým cílem a jsem poctěn, že můžu být u toho,“ řekl Jiří Skalický.

Výtěžek z letošního ročníku byl určen zařízení nestátní neziskové organizace Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK, pracoviště v Pardubicích. Od sponzorů, i v dražbě, se vybralo celkem 55 tisíc korun. Největšími dražiteli byli M. Skřivánek s částkou 12 800 korun, L. Ministrová s částkou 5 000 korun a Jiří Skalický s částkou 3500 korun.

Turnaje se účastnila řada známých osobností, například herci Petra Janečková či Ladislav Špiner, ředitelka mateřské školy pro autistické děti Gabriela Bělková a další. Své loňské vítězství v Pardubické pálce obhájil jednasedmdesátiletý J. Mareš se svým mnohem mladším spoluhráčem. Vyhráli zájezd od cestovní kanceláře Idea Tour do Španělska. Celkem se turnaje účastnilo 19 hráčů, kterým fandilo i devět nadšených dětí z Klokánku.

FOTOGALERIE Z PARDUBICKÉ PÁLKY k prohlédnutí ZDE


2018 © Jiří Skalický - DOKTOR - OBČAN - POLITIK